למה לצפות עם שיפוץ חדר אמבטיה?

תוכן עניינים

מהלך שיפוץ חדר אמבטיה הוא זמן רב ומבולגן, מה שכן. בין אם יש לך חדר רחצה אחד, שניים או עשרים, לדעת מה להסתכל ולתכנן בהתאם, זה לא משנה מה הדבר.

קודם כל, אז תבחר קונטרקטור שאתה באמת יכול לעבוד איתו כדי לשפץ חדר אמבטיה.

בהחלט לא ניתן להדגיש מספיק: אתה צריך תוכנית. אם אין לך תוכנית, אתה תוציא הרבה יותר כסף ממה שאתה רוצה או צריך. זו ערובה.

עיצוב שיפוץ חדר אמבטיה

עיצוב שיפוץ חדר אמבטיה מועיל אם אתה מתכנן לעצב את החדר. אבל חיוני ממש אם אתה מתכנן להזיז מתקנים.

בין אם אתה עובד עם מעצב או לא, חשוב לבחור את כל חומרי הגימור שלך במהלך שלב התכנון. הבחירה של היקפי אמבטיה קובעת את סוג המצע שעל הקבלן שלך להשתמש. סוג חומרת המקלחת קובע את גודל החור החתכים המתקין עבור האוגן שמקיף את השסתומים. אי ידיעת התשובה לסוגי השאלות הללו משמעה תוספת תועלת כיוון שאתה מצפה לחומרים או עבודה כפויה. הכסף מוסיף לעבודה מבוזבזת ומגדיל באופן דרמטי את ההצעה בשורה התחתונה.

ברגע שיש לך תוכנית טובה, אתה יכול להתייעץ עם קונטרקטורים עבור המקרה. אלא אם כן אתה מכיר אותם ואת עבודתם באופן פרטני, בדיקת אישורים היא ההגנה הטובה ביותר נגד משאלת המשנה. קבל הצעות בכתב המבוססות על התוכנית. ברגע שיש לך את ההצעות השונות ביד, אתה יכול לעשות בחירה.

הצעת מחיר

חשוב לבחור מישהו שיקשיב ויעבוד איתך. הם ייכנסו ויצאו מהבית שלך במשך ימים, אז בחירה בהצעה הנמוכה ביותר, אבל סלידה מהנורמה תגרום לך להועיל. אל תלך לשם. (כמו כן, במיוחד אם עובדים עם חברים או קרובי משפחה, שמור על הסכם העבודה כפרופסי.

כאשר מתכננים הצעה כמו שיפוץ חדר אמבטיה, הערך באופן מציאותי את כישורי העשה זאת בעצמך. אלא אם כן אתה מתמצא ונוטה להיות קפדן באומנות שלך, היבטים רבים של האמבטיה. שיפוץ חדר אמבטיה יכול לעשות או לשבור את הערך של הבית שלך, במיוחד כאשר הגיע הזמן למכור. אין עבודה שאתה לא רוצה לעשות.

דמו

אלא אם כן יש לך מקום לגור בו אחר ממקום המגורים הראשי שלך, אל תנסה לעשות יותר מדי חלומות, כל שכן.

דמו הוא הצעד הראשון. בהתבסס על חומר העבודה, זה יכול להיות כרוך בהחלפת כמה תיאומים או ירידה באמבטיה אל החתיכים. זהו השלב הראשון של עזיבה פוטנציאלית מהתוכנית. אתה מוכן לזה.

תוחלת החיים של חדר האמבטיה היא 15-50 שנים בהתבסס על חומרי הבנייה והשיטות. תחזוקה רהוטה מפחיתה את כושר החיים. זה לא משנה אם חדר האמבטיה בן 5 או 50 שנים. זה יכול להיות במצב סביר או מוכן ליפול דרך הרצפה.  אומנות יכולה גם לעשות הבדל גדול. אתה עשוי לגלות כי הבעלים הקודם היה עשה זאת בעצמך לא מוכשר שעשה שינויים קשים בגלל הסיבה לכך. כאשר קנית את הבית, ירשת את הראשים האלה.

פירוק והסרה של לוח ותווים מעמידים אותך פנים אל פנים עם המציאות של מה שקורה. עם מזל, הכל יהיה יבש והדוק.

חפשו בעיות מבניות

קונטראקטר מיומן יספק את המשוב שאתה צריך לקבל. ראיה של נזקי מים, ריקבון יבש או נזקי עובש עשויים להיות ברורים. בדוק היטב את קווי האינסטלציה עבור דליפות. זה הזמן לעשות תיקונים כדי להבטיח שירותים נקיים מבעיות במשך שנים רבות. אל תסרוק; חשוב יותר לבזבז את הכסף על צנרת, בעיות חשמליות ובעיות מבניות עכשיו מאשר לדאוג.

כל בעיה שנתגלתה עשויה לפוצץ את מסגרת הזמן הראשונית שלך בהתאם לכמות העבודה הנדרשת. אם יש נזקי מים, זה יכול לקחת מכמה שעות עד לתיקון לשבוע או יותר.

אינסטלציה וחשמל

שיפוץ חדר אמבטיה הוא הצעה רחבה יחסית, כי זה הכל על אינסטלציה. שרברבים מורשים אינם פנויים. בדומה לחשמלים הם פרופסלים מיומנים היטב שחייבים לדבוק בתקני בנייה.

לשבש את הבית מחדש עם פריטים יפים יותר אינו הכרחי עבור רוב הבתים. צינורות גמישים בשילוב עם אביזרי צמודים או מגלוונטים יכולים להחזיק מעמד כמה עשרות שנים. המפתח נמצא בפרטים: שסתומי פליז איכותיים, סרט תפלון כדי לאטום חלקים, ותעודת מלאכה מודעת.

בחר צנרת כמו אמבטיות ומקלחות בזהירות לאיכות והתקינו אותן על ידי מישהו שיודע מה. יש להתקין אמבטיה או מקלחת לפני קיר הגבס. זה יכול לקחת כמה שעות כדי להגדיר את המקום, ולחבר את חיבורי הניקוז והזרימה. מקלחות שנבנו בהתאמה אישית יכולות להימשך מספר ימים מכיוון שהן מצריכות התקנת רצפת הסם ורינה, ניקוז, ו-sbr. אבל זה לוקח עוד כמה ימים אבל יכול להתרחש באותו זמן שאר לוח הקיר מותקן עוד הרבה זמן.

לעתים קרובות אנשים בוחרים ערכות אמבטיה/הקף כי הם יותר נוחים להתקנה מאשר אמבטיה נפרדת ומסביב. האיכות יכולה להשתנות, אבל מהטווח הבינוני ומעלה אתה יכול להשיג מוצר הגון שהוא גם קל להתקנה. לעתים קרובות הערכות נמצאות במערך הכישורים של עשה זאת בעצמך. (טור מס' 4 התקן מפנה היכן שאדן האמבטיה פוגש את הקיר.)

חיווט חשמלי עבור שקעים, מתגים ותאורה הושלם גם לפני התקנת קיר הגבס. קבלן חכם יכול להזיז מתג, אבל כשזה מגיע לחיווט חדש, צריך להיות מורשה לחשמל.

קיר גבס

לאחר שקווי האינסטלציה והאמבטיה או המקלחת הותקנו, עודכנו באופן חשמלי, והבידוד הוסיף, יישון. בחדר אמבטיה, לוח ירוק עמיד במים עשוי לשמש על רוב הקירות, אך יש להשתמש בלוח אחורי בסביבה באמבטיה. בניית קודים מאפשרים יישום שונה, וזו הסיבה שקבלן מורשה שימושי. אם אתה עושה את קיר הגבס בעצמך, הקפד לבדוק עם רשויות בנייה מקומיות עבור חומרים מומלצים.

ברגע שהקיר היבש קם, זה מוכן לדבק ולהדביק אותו. התהליך הזה יכול להימשך מספר ימים, במיוחד כאשר הלחות גבוהה. מסיר לחות, מאוורר, או מחמם חלל יכולים לעזור לתהליך לאורך זמן. יש צורך למרוח שכבות רבות של בוץ קיר גבס. עבור קירות חלקים, דרושות יותר מחמש שכבות או אחיות. למהר את תהליך ההדבקה יכול לגרום לקירות עם אדוות או חלוקות. כאשר הקירות לבנים עם גבס, פגמי פני השטח עשויים שלא להופיע, אבל הם הופכים ברורים לעין כאשר הם מופיעים.

אנדינג הוא השלב האחרון של תהליך קיר הגבס. זה צעד שבעל הבית עשוי לבחור לעשות, אבל זה מספק אפשרות לשבש את משטחי הקיר אם אתה לא יודע. זה לוקח יחסית מעט זמן, אז זה יכול להיות הגיוני להשאיר את זה לקונטרקטור. (אתה יכול לחסוך קצת ירוק על ידי ניקוי עצמך. ואקום, שפכטל, וסמרטוטים לחים הם כל מה שמומלץ מאוד לגלוש).

אריחים חלקים ומשטחים מוצקים לאמבטיה

ברגע שקיר הגבס נמצא במקום והבוץ (רפלסטר) מותקן, מוקף האמבטיה מותקן. קל יותר לתחזק סביבה משטחים מרוחקים מאשר אריחים, וללא קווי דייס, יש פחות הזדמנויות לדליפות.

האריחים יפים וזמינים במספר אינסופי של צבעים וסגנונות, אבל זה גם דורש כמות לא מבוטלת. שלא כמו משטח מוצק, יש לאטום את הדיס לפני השימוש ולחדש כל שנה או כך. אריחים קטנים עם מרווח צר בין כל אריח משתמשים בדרך כלל בדיס לא מלוטש, הנוטה להיות צפוף יותר ודי פחות. יחד עם זאת, לאריחים הגדולים יותר, שמשתמשים בדיס המלוטש, יש פחות שורות לדיס אז זה כנראה משתלב. ללא קשר, בחר אריח רק אם אתה יכול להתחייב לתוכנית תחזוקה.

הקירות בפנים, המקלחת או האמבטיה מותקנים, והכל מתחלק יפה. בשלב זה, גם אם היה לך קבלן לעשות את כל העבודה, אתה יכול לבחור לעשות את הצביעה בעצמך…

שיפוץ חדר אמבטיה

תוכן עניינים

עוד בנושא...

דילוג לתוכן