איך למצוא בייביסיטר לחתולים? כל ההמלצות שכדאי לך להכיר

תוכן עניינים

האם יש לך בייביסיטר לחתולים שלך? מה אתה עושה כשאתה צריך לנסוע ולהשאיר את החתול שלך מאחור? הידיעה שמטפל מהימן צופה בחתול היקר שלך נותן לך שקט נפשי כאשר אתה צריך להיות רחוק. אבל איך מוצאים מישהו שאפשר לסמוך עליו? למרבה המזל, אפשרויות רבות זמינות עבורכם, החל ממתקני פנסיון לחיות מחמד ועד לשומרי חיות מחמד, הן מקצועיות והן סיבתיות יותר כמו חברים או משפחה. בהתאם לרצונות שלך ולצרכים של החתול שלך, אולי עדיף לך לעלות לחתול מחוץ לבית שלך או לשכור מישהו שישמור עליו בסביבה הנוחה של הבית שלך.

לבקש ממשפחה, חברים או שכנים לעשות בייביסיטר לחתול

אחת האפשרויות החסכוניות יותר היא לבקש מחבר, משפחה או שכן שישמור על החתול שלך בבית. בהתאם לצרכים ולאישיות של החתול שלך. אתה יכול לבקש שמישהו יגיע פעמיים או שלוש ביום כדי להאכיל את החתול שלך. לתת תרופות , לנקות את ארגז החול ולשחק עם החתול שלך. אתה יכול גם לבקש מהמטפל להישאר בביתך ללילה כדי שלחתול שלך יהיה מישהו בסביבה. כבונוס, בן משפחה, חבר או שכן שלך יכול להביא את הדואר שלך. להשקות את הצמחים שלך ולדאוג למטלות בית קלות אחרות.

שאדם מוכר יטפל בחתול שלך בביתך הוא אופציה מצוינת עבור חתולים ביישנים. הם עלולים להיכנס ללחץ אם היית לוקח אותם לפנסיון. זו גם אפשרות בעלות נמוכה. כמה חברים טובים או משפחה עשויים לצפות בחתול שלך בחינם. או שאתה עשוי להציע לשלם סכום סמלי עבור עזרתם. טיפול בחתול הוא גם הזדמנות מצוינת לילד שכן מבוגר ואחראי שמחפש להרוויח מעט כסף. אם החתול שלך בסדר עם שינויים בשגרה, אתה יכול גם להביא את החתול שלך ואת כל החפצים שלו לביתו של בן משפחתך או חברך.

מתקני פנסיון לחתולים

אתה יכול לעלות על החתול שלך ללילה במתקן פנסיון לחיות מחמד או במרפאה הווטרינרית שלך אם הם מציעים אפשרות זו. במתקני העלייה לחיות מחמד יש בדרך כלל צוות המטפל בחיות המחמד במשך כ-10 עד 12 שעות ביום. חיות המחמד נשארות בדרך כלל לבד בלילה, בטוחות וצפופות במתחמים שלהן, אם כי מתקנים מסוימים עשויים להציע גם טיפול לילה. רוב מתקני הפנסיון לחיות מחמד מציעים שירותים עבור כלבים וחתולים כאחד, אך החתולים מאוכסנים בדרך כלל בחדרים נפרדים מהכלבים כך שהם אינם נלחצים מהמראה, הריח והקול של הכלבים. כמה מתקני פנסיון מיוחדים לחתולים בלבד הם נווה מדבר שליו לחתולים.

מתקני פנסיון לחיות מחמד הם אופציה טובה עבור חתולים ידידותיים שלא יתעצבנו בגלל שהם מחוץ לסביבה הרגילה שלהם. הם גם בחירה טובה עבור חתולים עם צרכים רפואיים מיוחדים שיש להשגיח עליהם. אם החתול שלך זקוק לטיפול רפואי או תרופות מיוחדות, עלייה למתקן עם וטרינר מועיל.

דמי העלייה לחתול יכולים לנוע בהתאם לסוג המתקן. העלייה לחתול שלך במתקן פנסיון נוטה להיות זולה יותר משירותים מקצועיים לשמירה על חיות מחמד. אך יקרה יותר מאשר משפחה, חבר או שכן שיסתכלו על החתול שלך.  אתה בדרך כלל מספק את האוכל הרגיל של החתול שלך ואולי מיטה או שמיכה. המתקן מספק בדרך כלל ארגז חול וחול חתולים. אם כי אתה יכול להביא משלך אם החתול שלך בררן.

שומר חתולים מקצועי (קטסיטר)

אם אינך מוצא בן משפחה, חבר או שכן שישמור, מטפל חתולים מקצועי הוא אופציה מצוינת. שומרי חתולים מקצועיים יכולים להגיע לביתכם מספר פעמים ביום כדי להאכיל ולשחק עם החתול ולנקות. חלק משומרי חיות מחמד מקצועיים יעברו לגור במשרה מלאה בזמן שאתה לא. כך שלחתול תמיד יש מישהו בסביבה. כמו אנשים מקצוענים, שומרי חיות מחמד יבצעו משימות ביתיות אחרות. כמו לאסוף את הדואר שלך, להשקות את הצמחים שלך ולהוציא את האשפה.

ישנן דרכים רבות למצוא שומר חתולים מקצועי מעולה. אתה יכול לבקש מהווטרינר או החתן הפניה, או לבקש המלצות מחברים, בני משפחה או שכנים. אם אינך יכול לקבל הפניה אישית, בדוק ברשתות החברתיות השכונתיות לשומרי חיות מחמד מקומיים. אתה יכול גם לחפש שומר חיות מחמד מקצועי מוסמך דרך אתרי השמירה לחיות מחמד.

התעריפים לשומרי חתולים מקצועיים משתנים בהתאם לאזור שלך. וכן אם הבייביסיטר מגיע כמה פעמים ביום או נשאר בביתך כל הזמן. דמי שומרי חתולים יכולים להיות דומים למתקני עלייה למטוס, לפעמים קצת יותר גבוהים לישיבת לילה.

מתכוננים לצאת לחופשה?

ללא קשר למי צופה בחתול שלך, בקש מאדם זה לבוא לפני שאתה יוצא לטיול שלך. כדי שיוכל להכיר את הבית שלך. וכן את השגרה והטיפול הנדרש של החתול שלך. רשום כמה להאכיל את החתול שלך ובאיזו שעה הוא אוכל, כמו גם הוראות לכל תרופה שהוא לוקח וטיפול אחר שהוא צריך. כמו כן, רשום את השם, המספר והכתובת של הווטרינר שלך לכל מקרה.

הראה לשומר החתול היכן האוכל לחתולים והיכן נמצאים ארגז החול לחתול וחומרי הניקוי. השומר יבקש ממך למלא טופס עם האכלה והנחיות חשובות אחרות. רבים ישלחו לך הודעת טקסט כתוב ואפילו תמונות שיודיעו לך מה שלומו של החתול שלך בכל יום. כך שלא תדאג בזמן שאתה לא נמצא. בחלק ממתקני העלייה למטוס יש "מצלמות חיות מחמד", כך שתוכלו להיכנס עם החתול שלכם כדי לראות מה הוא עושה באמצעות וידאו. הידיעה שהחתול שלך מאושר ובידיים טובות בזמן שאתה לא בבית, תאפשר לך ליהנות מהחופשה או נסיעת העבודה שלך מבלי לדאוג לגבי חיית המחמד האהובה שלך.

בייביסיטר לחתולים

תוכן עניינים

עוד בנושא...

דילוג לתוכן