שדרוג הבית לפני מכירה – 8 טיפים לשדרוג מהיר

תוכן עניינים

מוכן להוציא את הבית שלך לשוק? מחפש הצעות לשדרוג הבית לפני המכירה? בין אם אתם מתכננים לעבור דירה עכשיו או בשנים הקרובות, שדרוג הבית שלכם והכנתו למכירה יכולה להיות מאיימת. שיפוצים מסוימים יכולים להיות מועילים בעוד שאחרים עשויים למעשה להשבית קונים פוטנציאליים. המטרה של שיפוץ הבית שלך צריכה להיות להפוך אותו למגורים יותר עבור עצמך ולהיראות מוכן למעבר דירה לקונים עתידיים. השתמש ברשימה זו של עדכוני הבית כדי לעזור לך למשוך קונים ולהאיץ את מכירת הבית שלך.

טיפים לשדרוג הבית בשביל למכור את הבית שלך במהירות

1. הוסף שכבת צבע טריה כדי למכור את הבית שלך

לא בטוחים מה לעדכן כדי למכור את הבית בקלות רבה יותר? שכבת צבע פשוטה בגוון ניטרלי היא מקום מצוין להתחיל בו. ניתן להשלים את העדכון הזה ללא השקעה עצומה של זמן או כסף.

הקדישו סוף שבוע אחד בהסרת כל קירות מבטא בהירים או צבעים כהים והקונים יתעניינו יותר בבית שלכם. אפשרויות צבע פופולריות כוללות:

 • אפור
 • לבן
 • בז'
 • פֶּחָם
 • כחול בהיר

ודא שהצבעים החדשים עדיין מתאימים לעיצוב הבית שלך כדי לפנות עוד יותר לקונים פוטנציאליים.

מה לא לעשות: הימנע ממה שאופנתי כרגע, כמו טפטים. טרנדים יכולים לצאת מהאופנה במהירות או לא לפנות לטעמו של הקונה.

2. עדכן את דלת הכניסה שלך

חזית הבית שלך היא הדבר הראשון שקונים פוטנציאליים רואים. שפר את הרושם הראשוני שלך על ידי צביעת דלת הכניסה שלך או החלפתה בחדשה. דלת כניסה בצבע עז תהפוך את הבית שלך לבלתי נשכח יותר. אם אינכם מעוניינים בדלת כניסה צבעונית, תוכלו גם להחליף אותה בדלת פלדה חדשה ויציבה או פשוט לעדכן את דלת המסך הישנה שלכם בגרסת זכוכית למראה רענן.

באופן עקבי, אחד השיפוצים הקלים ביותר עם התמורה הטובה ביותר לדולר היה דלת כניסה חדשה. זה נכון במיוחד אם דלת הכניסה שלך חסרה משיכה או מציגה תחזוקה נדחית. לפעמים רק שכבת צבע טרייה, אולי צבע יסוד עז, ​​יכולה להספיק כדי לרגש קונים פוטנציאליים.

מה לא לעשות: אל תבזבז יותר מדי על דלת כניסה שאינה תואמת את המראה החיצוני של הבית.

3. השלם שיפוץ חדר אמבטיה קטן ככל שיהיה

חדרי אמבטיה תמיד נמצאים במקום גבוה ברשימות הקונים הפוטנציאליים, השקעה כאן היא אחת האפשרויות הטובות ביותר להגדלת ערך המכירה החוזרת. לפני שמוציאים את הבית למכירה, שקול לבצע עדכונים קטנים שירגשו את כל מי שמסתכל על הבית שלך. חלק משיפוץ האמבטיה הטוב ביותר למכירה חוזרת כוללים שינויים קטנים כמו:

 • איטום מחדש של האמבטיה.
 • החלפת יהירות.
 • החלפת ראש המקלחת.
 • החלפת הברז.

לשינוי גדול יותר, רכשו אמבטיה חדשה או שיפצו את הקיימת והתקינו אריחי רצפה וקירות חדשים.

מה לא לעשות: אל תיצור חדר אמבטיה יוקרתי. זה לא יספק את אותה החזר על ההשקעה כמו הפרויקטים הקטנים יותר.

4. פשט את הבית שלך כדי למשוך קונים

למרות שעדכון זה עשוי שלא להעלות ישירות את ערך הבית שלך, ניקוי יסודי הוא הדבר הקל ביותר לעשות לפני שמוציאים בית לשוק שיעזור להאיץ את המכירה.

פינוי ארונות ואזורי אחסון אחרים יעזור לבית שלך להיראות מרווח יותר ויקל על אחרים לדמיין את עצמם גרים בבית שלך.

התנקשות היא גם העדכון הכי פחות יקר וגם המשפיע שאנחנו יכולים להמליץ ​​עליו כשמכינים את הבית שלך למכירה. עודף חפצים מקשה על קונים פוטנציאליים לדמיין את עצמם בחלל. ארונות ממולאים ממעיטים במה שעשוי להיות אחסון בשפע. אם אתה לא יכול להיפרד מהחפצים שלך לצמיתות, שכור יחידת אחסון כדי שתוכל לפרגן להצגות.

מה לא לעשות: אל תסתיר חפצים לא רצויים במוסך. הקונים יראו אותם.

5. הפוך את הבית שלך ליותר יעיל באנרגיה כדי להגדיל את הערך

אחד משיפורי הבית הטובים ביותר לעשות לפני מכירה הוא לשפר את יעילות האנרגיה. ניתן לעשות זאת במספר דרכים. על ידי הוספת בידוד לבית שלך או החלפת מכשירי חשמל ישנים ליעילים יותר, תוכל להפחית את חשבון החשמל שלך, להגדיל את החזר המס שלך ולשפר את ערך המכירה החוזרת שלך.

בשנים האחרונות, הוספת רכיבי יעילות אנרגטית החלה לספק לבעלי בתים החזר טוב יותר על ההשקעה. בתים בני 15 ומעלה עשויים באמת לראות את התשואה במכירה שכן הם מחליפים מחממי מים כושלים במערכות לפי דרישה, או פשוט מוסיפים קצת בידוד בעליית הגג כדי לקרב את הבית לתקני האנרגיה הנוכחיים

אתה יכול לשווק עדכונים אלה לקונים פוטנציאליים על ידי מתן עותקים של חשבונות החשמל שלך או השארת אישורי Energy Star במכשירים החדשים שלך.

מה לא לעשות: הימנעו מהוספת פאנלים סולאריים אם אתם מתכננים למכור את ביתכם בעתיד הקרוב. הם אמנם מוסיפים יעילות אנרגטית, אך דורשים תחזוקה שלא תעניין קונים רבים.

6. עדכן ריצוף בכל הבית שלך

עדכון הרצפות שלך הוא דרך מצוינת לשפר את המראה והערך של הבית שלך. בעוד רצפות עץ הן אחת האפשרויות היקרות ביותר, התקנתן היא אחת הדרכים הטובות ביותר להעלות את ערך הבית שלך. אם בבית שלך יש אותם כרגע, שיפוץ רצפות עץ הוא גם דרך מצוינת להעלות את ערך הבית ולמשוך קונים.

אפשרויות זולות יותר לעדכון הרצפות שלך כוללות החלפת שטיחים בלויים או התקנת רצפות ויניל, כל אחת מהן עשויה להרשים קונים פוטנציאליים.

מה לא לעשות: אל תבחר אריחים ייחודיים בדוגמת שעשויים למשוך רק אותך.

7. הוסף עיצוב נוף פשוט

החלק החיצוני של הבית שלך יהיה חשוב למשיכת צופים ולסגירת העסקה. השיפוצים הטובים ביותר למכירה חוזרת כוללים הוספת משיכה נמוכה לתחזוקה עם גינון אטרקטיבי.

בעת שיפוץ למכירה חוזרת, עדכן את הגינון שלך על ידי:

 • הסרת צמחים או עצים בתחזוקה גבוהה.
 • פינוי עשבים שוטים.
 • שולי המדרכות והשביל שלך.
 • כריתת עצים ושיחים.
 • דישון החצר שלך.

שקול לשכור מעצב נוף כדי להוסיף צמחים לבביים שנראים נהדר ודורשים מעט תשומת לב.

מה לא לעשות: אל תוסיף נכסי תחזוקה גבוהים. ערוגות פרחים גדולות וטופיארים דורשים עבודה ויכולים לכבות קונים פוטנציאליים.

8. סיים את המרתף כדי להוסיף ערך

רוצים לדעת איך להעלות את ערך הבית לפני מכירה? עבור שיפוץ בית שישפיע רבות על מחיר המכירה שלך, שקול לסיים את המרתף שלך. למרות שהעלות של שיפוץ מרתף עשויה להיראות גבוהה, השקעה זו תחזיר יותר במהלך מכירה מאשר כל עדכון אחר. תוספת בית חיצונית תעלה יותר ותוסיף פחות ערך לבית שלך מאשר שיפוץ מרתף, מה שהופך אותה לדרך הרבה יותר חסכונית להוסיף מקום.

מה לא לעשות: אל תדלגו על היתרי הבנייה כשמסיימים את המרתף שלכם. אם שיפוץ המרתף שלך אינו מותר ונבדק כהלכה, ייתכן שלא תוכל להוסיף את ערך השיפוץ למחיר הבית שלך.

שדרוג הבית

תוכן עניינים

עוד בנושא...

דילוג לתוכן